Meble - wszystko o meblach i meblarstwie AgdGNIAZDO 2P 16A LEGRAND CELIANE

GNIAZDO 2P 16A LEGRAND CELIANE

GNIAZDO 2P 16A LEGRAND CELIANE GNIAZDO 2P 16A LEGRAND CELIANE

Gniazdo Legrand serii Celiane pojedyncze, z uziemieniem, 2P 16 A. Zastosowano tu stylowe połączenie okręgu i koła - typowe właśnie do serii Celiane. Teoretyczne przeciwieństwa spójnie i harmonijnie łączą się ze sobą, tworząc ciekawą całość.

 

Obecny jest tu mechanizm do wyposażenia w uchwyt metalowy, plakietka oraz ramka. Płaska powierzchnia zapobiega osadzaniu się kurzu. 
Seria Celiane przeznaczona jest do wnętrz mieszkalnych, może być także montowana w budynkach, które powiązane są z ochroną zdrowia i muszą spełniać restrykcyjne normy i standardy, w restauracjach, placówkach edukacyjnych, kuchniach przemysłowych. Osprzęt elektryczny Celiane ma właściwości antybakteryjne.

 

Seria Celiane to zatem niekwestionowane walory estetyczne, jak i funkcjonalność oraz wygoda użytkowania. Nowoczesne wzornictwo, a także połączenie kształtów sprawiają, że gniazdo cieszy się bardzo dużą popularnością. Pasuje do wnętrz, które stawiają na prostotę i elegancje połączoną z wyszukanymi zastosowaniami. Gniazdo użytkuje się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie.  Produkty marki Legrand znane są  wysokiej jakości, a seria Celiane pokazuje, że możliwe jest w odniesieniu do wysokiej klasy osprzętu połączenie walorów użytkowych i wizualnych. 


 

Dodaj komentarz


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Polecam firme stalgast - sprzedają profesjonane szafy...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Na uwagę zasługują nie tylko walory wizualne prezentowanych...
Meble klasyczne są ponadczasowe. Moda na nie nie przemija,...
Kernau stworzono, aby zaoferować klientom najwyższej...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...