Meble - wszystko o meblach i meblarstwie AgdGNIAZDO 2P Z 16A LEGRAND CELIANE

GNIAZDO 2P Z 16A LEGRAND CELIANE

GNIAZDO 2P Z 16A LEGRAND CELIANE GNIAZDO 2P Z 16A LEGRAND CELIANE

Gniazdo Legrand serii Celiane, pojedyncze, 2P+Z 16 A. Gniazdo posiada uziemienie, mechanizm do wyposażenia w uchwyt metalowy, plakietkę, ramkę.

 

Osprzęt serii Celiane objęty jest atestem higienicznym - ma bowiem właściwości antybakteryjne. Zawiera jony srebra, tworzywa sztuczne i inne składniki zgodne z dokumentacją producenta. Gniazda tej serii znajdują szerokie zastosowanie - w lokalach mieszkalnych, jak i użytkowych. 


Gniazdo LEGRAND cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów ze względu na solidną konstrukcję, zastosowane zabezpieczenia, jak i precyzje wykonania. Przyznać też należy, że jest bardzo ciekawe wizualnie, wysoce estetyczne. Rewelacyjnie sprawdzi się w stylowo wyposażonych mieszkaniach, gdzie użytkownicy dbają o każdy detal aranżacji. Gniazda tego typu często obecne są także w placówkach zdrowotnych, szkołach, a nawet w żłobkach. Model z jednej strony ma charakter klasyczny, uniwersalny, a z drugiej strony zawiera w sobie pewną subtelność i wyrazistość. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie przedmioty z jednej strony solidne i trwałe, a z drugiej strony atrakcyjne wizualnie i ciekawe.


 

Dodaj komentarz


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Polecam firme stalgast - sprzedają profesjonane szafy...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Na uwagę zasługują nie tylko walory wizualne prezentowanych...
Meble klasyczne są ponadczasowe. Moda na nie nie przemija,...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Kernau stworzono, aby zaoferować klientom najwyższej...