Zmywarka KERNAU KDI 6951

Zmywarka KERNAU KDI 6951

Zmywarka Kernau KDI 6951 tocicha i niezwykle funkcjonalna zmywarka pomoże uporać się nawet z bardzo zabrudzonymi naczyniami. Pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale i energię, gdyż należy do klasy energetycznej A++. Jest pojemna i posiada szereg istotnych w przypadku tego typu sprzętu funkcjonalności - jak chociażby opóźniony start, czy połowa załadunku. Jest to zmywarka do zabudowy z ukrytym panelem sterującym. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzęt jest praktycznie niewidoczny w zabudowie kuchennej.

 

 


FUNKCJA TABLETKI

Proponowane przez nas urządzenia są wyposażone w odpowiedni dozownik detergentów (tabletek), których zastosowanie konieczne jest do efektywnego oczyszczenia naczyń. Nie ma konieczności stosowania w zmywarkach kilku różnych detergentów, można zamiast nich użyć jednej, praktycznej w zastosowaniu tabletki.


OPÓŹNIONY START

Nie zawsze chcemy zmywarkę włączyć od razu, nierzadko zależy nam na uaktywnieniu jej w nieco bardziej odległym czasie. W przypadku naszych zmywarek start można opóźnić aż do 19 godzin.


NISKIE ZUŻYCIE WODY

Energooszczędność zmywarki jest tak samo ważna jak jej wydajność i skuteczność mycia naczyń. Nasze urządzenia zużywają zaledwie 9 litrów wody oraz 0,9 kWh przy oczyszczaniu 12 kompletów brudnych naczyń. Jest to znacznie mniej niż w trakcie standardowego ich mycia pod bieżącą wodą.


POŁOWA ZAŁADUNKU

Nie zawsze potrzebujemy myć całościowo komplet 12 naczyń, czasem jest ich nieco mniej. Można wówczas z powodzeniem zastosować opcję połowa załadunku i umyć te naczynia, które tego wymagają (z załadunkiem górnego lub dolnego kosza). Oszczędzamy przy tym zarówno wodę, jak i energię.


12 KOMPLETÓW

Nasze zmywarki posiadają standardową szerokość 60 cm i mogą pomieścić aż 12 kompletów różnych naczyń. Jeden komplet to talerz płytki oraz głęboki, talerz deserowy, szklanka, filiżanka, sztućce, kieliszek do wina. Zmywarki powstały z myślą o rodzinie i z pewnością pomieszczą dzięki przestrzenności wszystkie konieczne do umycia naczynia.

 

Dodaj komentarz


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Polecam firme stalgast - sprzedają profesjonane szafy...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Na uwagę zasługują nie tylko walory wizualne prezentowanych...
Meble klasyczne są ponadczasowe. Moda na nie nie przemija,...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Kernau stworzono, aby zaoferować klientom najwyższej...