Aranżacja ogrodu

Aranżacja ogrodu

Pomysłów na aranżację ogrodów jest wiele, jednak pamiętaj, aby dopasować ogród do wielkości oraz kształtu domu, a także stylu domu. Warto wydzielić sobie miejsce na kącik wypoczynkowy, kącik grillowy, czy też swój niepowtarzalny zakątek z roślinami czy oczkiem wodnym. Na kostce możesz ustawić meble ogrodowe, które mogą być bardzo nowoczesne, jak również przytulne, drewniane.

 


Nie zapomnij również o akcesoriach meblowych. Bardzo ważne jest prawidłowe oświetlenie ogrodu, które doda uroku w letnie wieczory. Przemyśl również jakie kwiaty chcesz posadzić. 
Warto, aby były one pozadzone nieco dalej, niż zaraz obok mebli ogrodowych, ponieważ zbyt duża ilość zapachów z kwiatów może nie wpływać komfortowo podczas rodzinnego grillowania. 
Pamiętaj, aby nie było zbyt dużo dekoracji ogrodowych, które spowodują chaos i brak ładu. Nie będzie to wyglądało korzystnie, zwłaszcza jeżeli Twoja działka nie ma zbyt dużych rozmiarów. Czasami lepsza będzie prostota i minimalizm, które dodadzą szyku i klasy Twojemu ogrodowi.

Dodaj komentarz


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Polecam firme stalgast - sprzedają profesjonane szafy...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Na uwagę zasługują nie tylko walory wizualne prezentowanych...
Meble klasyczne są ponadczasowe. Moda na nie nie przemija,...
Na uwagę zasługują nie tylko walory wizualne prezentowanych...
Pomieszczeniem, w którym przebywamy zdecydowanie...
Meble klasyczne są ponadczasowe. Moda na nie nie przemija,...