Meble - wszystko o meblach i meblarstwie Dom i OgródPółki wiszące nie tylko do kuchni!

Półki wiszące nie tylko do kuchni!

berlin-1571046-1920.jpg

Zdarza się sytuacja, że w mieszkaniu zaczyna brakować miejsca na postawienie czegokolwiek. Najgorzej jest, kiedy potrzebne nam są szafki, gdyż mamy stosy rzeczy, które należy gdzieś upchnąć. Na szczęście ktoś rezolutny, pomyślał o tym, by we właściwy sposób wykorzystać ściany i tak powstały wiszące półki.


Rodzajów tego typu mebelków może być bardzo dużo. Począwszy od pojedynczej, kwadratowej półeczki, przez nieco dłuższą, aż po podwójną, potrójną, albo nawet mającą jeszcze więcej kolumn i poziomów. W zależności od tego, jak wiele miejsca jest na półce, jak wygląda oraz jak i z czego jest skonstruowana, kreuje się jej cena.
Najprostsze takie kosztuje kilkadziesiąt złotych, a te bardziej skomplikowane i pojemne to kwestia nawet kilkuset złotych. Jednak nie trzeba przepłacać, żeby dostać naprawdę solidny produkt.

Wszystko zależy od tego, czy w ogóle tego typu półki będą nam przydatne. Biorąc jednak pod uwagę ich cenę oraz praktyczność (nikomu nie zawadzają), warto na nie postawić. Będziemy mieli pewność, że starczy nam miejsca na wszystko, bez konieczności kupowania drogich szaf. Poza tym wisząca półka potrafi dobrze wyglądać - nawiązuje do tradycji, a jednocześnie może być nowocześnie i stylowo wykonana.

Dodaj komentarz


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Polecam firme stalgast - sprzedają profesjonane szafy...
Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki wybór piekarników. Są...
Na uwagę zasługują nie tylko walory wizualne prezentowanych...
Meble klasyczne są ponadczasowe. Moda na nie nie przemija,...
porada: Meble biesiadne
Ciekawie wyglądające meble do ogrodu lub na taras, wykonane...
By żyło nam się swobodnie i w pełni komfortowo, konieczne...
Każdy pragnie urządzić wnętrze swojego domu na jak...
Meble włoskie to połączenie funkcjonalności, wysokiej...