GNIAZDO 2P 16A LEGRAND CELIANE

Gniazdo Legrand serii Celiane pojedyncze, z uziemieniem, 2P 16 A. Zastosowano tu stylowe połączenie okręgu i koła - typowe właśnie do serii Celiane. Teoretyczne przeciwieństwa spójnie i harmonijnie łączą się ze sobą, tworząc ciekawą całość.

 

Obecny jest tu mechanizm do wyposażenia w uchwyt metalowy, plakietka oraz ramka. Płaska powierzchnia zapobiega osadzaniu się kurzu. 
Seria Celiane przeznaczona jest do wnętrz mieszkalnych, może być także montowana w budynkach, które powiązane są z ochroną zdrowia i muszą spełniać restrykcyjne normy i standardy, w restauracjach, placówkach edukacyjnych, kuchniach przemysłowych. Osprzęt elektryczny Celiane ma właściwości antybakteryjne.

 

Seria Celiane to zatem niekwestionowane walory estetyczne, jak i funkcjonalność oraz wygoda użytkowania. Nowoczesne wzornictwo, a także połączenie kształtów sprawiają, że gniazdo cieszy się bardzo dużą popularnością. Pasuje do wnętrz, które stawiają na prostotę i elegancje połączoną z wyszukanymi zastosowaniami. Gniazdo użytkuje się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie.  Produkty marki Legrand znane są  wysokiej jakości, a seria Celiane pokazuje, że możliwe jest w odniesieniu do wysokiej klasy osprzętu połączenie walorów użytkowych i wizualnych.