GNIAZDO 2P Z 16A LEGRAND CELIANE

Gniazdo Legrand serii Celiane, pojedyncze, 2P+Z 16 A. Gniazdo posiada uziemienie, mechanizm do wyposażenia w uchwyt metalowy, plakietkę, ramkę.

 

Osprzęt serii Celiane objęty jest atestem higienicznym - ma bowiem właściwości antybakteryjne. Zawiera jony srebra, tworzywa sztuczne i inne składniki zgodne z dokumentacją producenta. Gniazda tej serii znajdują szerokie zastosowanie - w lokalach mieszkalnych, jak i użytkowych. 


Gniazdo LEGRAND cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów ze względu na solidną konstrukcję, zastosowane zabezpieczenia, jak i precyzje wykonania. Przyznać też należy, że jest bardzo ciekawe wizualnie, wysoce estetyczne. Rewelacyjnie sprawdzi się w stylowo wyposażonych mieszkaniach, gdzie użytkownicy dbają o każdy detal aranżacji. Gniazda tego typu często obecne są także w placówkach zdrowotnych, szkołach, a nawet w żłobkach. Model z jednej strony ma charakter klasyczny, uniwersalny, a z drugiej strony zawiera w sobie pewną subtelność i wyrazistość. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie przedmioty z jednej strony solidne i trwałe, a z drugiej strony atrakcyjne wizualnie i ciekawe.