Meble - wszystko o meblach i meblarstwie AgdOkap kuchenny w kolorze Inox Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Okap kuchenny w kolorze Inox

Okap kuchenny w kolorze Inox

Sprzęt agd w każdej kuchni powinien tworzyć spójną całość, która będzie nie tylko niezwykle funkcjonalna i łatwa w obsłudze, ale też estetycznie dopracowana. Obecnie modne są wnętrza z nowoczesnym charakterem, wyposażone w jakościowe meble, często wykonane na wysoki połysk oraz w urządzenia funkcjonalne i opatrzone oryginalnym designem. Każdy szczegół takiej kuchni powinien być dopracowany. Dlatego obok lodówki, kuchenki czy zmywarki ważną role praktyczną i dekoracyjną pełni okap kuchenny. Warto zwrócić uwagę na ten w kolorze inox.

 


 

Inox, czyli stal nierdzewna to trwały i łatwy w czyszczeniu materiał, z którego wykonywane jest wiele sprzętów agd. Dodatkową zaletą tego rodzaju stali jest odporność na temperatury i lśniący połysk. 

Zalecana jest w używaniu w kuchni, ponieważ spokojnie może mieć kontakt z żywnością bez żadnych konsekwencji. Sprzęt można podzielić na ten wykonany ze stali nierdzewnej lub w jej kolorze. Jest to srebrna barwa, nieraz wzbogacona poziomymi przetarciami. Wygląda bardzo stylowo na kuchenkach, lodówkach, zmywarkach czy okapach.

Okapy kuchenne w kolorze inox to elegancko wykończone sprzęty o wysokim połysku i często opływowych kształtach. Taki jest na przykład model KCH 1260 X marki Kernau z Łańcuta. 
Wyróżnia go nowoczesny wygląd oraz zastosowanie wielu przydatnych funkcji. Przyścienny okap może działać jako pochłaniacz lub wyciąg z halogenowym oświetleniem podkreślającym piękno wykonania urządzenia. Posiada on przyciski typu PUSH-PUSH czyli chowane pokrętła, które nie tylko dają się łatwo sterować, ale też chowają się w obudowę okapu. 
Co więcej jego silnik pracuje cicho i wydajnie pochłaniając aż 348 m³/h. Taki okap kuchenny to nie tylko elegancka ozdoba, ale też praktyczny i efektywnie pracujący sprzęt kuchenny chroniący przed niechcianymi zapachami cały dom lub mieszkanie, pochłaniający parę wodną oraz tłuszcz.

Okap kuchenny w barwie stali nierdzewnej występuje również jako typ teleskopowy, podszawkowy oraz wyspowy. Wszystkie z nich oferuje Kernau, jak i inni producenci dbający o dekoracyjne wykończenie sprzętu oraz świadomi najnowszych trendów. Inox to ponadczasowa barwa, dla jednych wyglądająca jak zwykły srebrny kolor, dla innych to wyjątkowa barwa świadcząca o luksusie i dobrym guście. Jedyną jego wadą może być błyszcząca powierzchnia, która łatwo się zabrudza. Jednak zazwyczaj firmy oferujące sprzęt agd w kolorze stali nierdzewnej mają w swoim asortymencie środki czyszczące, które świetnie sobie radzą z zabrudzeniami i potrafią w pewnym stopniu im zapobiegać.

 

Dodaj komentarz

Piotrx
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Niesamowite, że okapy mają co raz więcej funkcji. Nie są to już tylko "odkurzacze" powietrza ale również są same w sobie elegancką ozdobą.

Sama
Dodano:
0
0

Taki okap w kolorze Inox przydałby mi się. Biały jednak nie wszędzie pasuje...

Dorota
Dodano:
0
0

Ja ma w wszystkie sprzęty AGD w tym kolorze, dodatkowo listwy na meblach również w zbliżonym, a także żyrandole, kontakty i gniazdka. Całość jest bardzo spójna i wygląda niesamowicie.


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
porada: Meble biesiadne
Hey there, I just found your site, quick question… My...
porada: Meble biesiadne
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
noclegi augustow https://www.noclegiwaugustowie.pl noclegi z...
Właśnie szukam odpowiedniej kuchenki z piekarnikiem, ten...
porada: Retro piekarnik
Dokładnie tak kuchnia powinna posiadać ciepłe barwy i...
U mnie w nowym piekarniku jest katalizator zapachu i nie...
Nowoczesny okap o wyglądzie retro to świetny pomysł.