Meble - wszystko o meblach i meblarstwie AgdPiekarnik w kolorze miedzianym Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Piekarnik w kolorze miedzianym

Piekarnik w kolorze miedzianym

Piekarniki są ważnym sprzętem w kuchni, ale też dzięki nowoczesnemu wzornictwu staja się jego ozdobą. Nie tylko nowoczesny model w kolorze inox jest niezwykłą dekoracją pomieszczenia, ale też jego miedziany odpowiednik staje na wysokości zadania. Wielu producentów oferuje piekarniki w tym kolorze, ponieważ stanowią one idealny sprzęt na przykład do kuchni w stylu retro.

 


Po modzie na nowoczesne wnętrza przyszły trendy na te w stylu minionych epok. Retro meble i urządzenia są postrzegane jako stylowe i często wybiera się je do wnętrz. Ich styl doceniany jest przez miłośników dawnych czasów, zarówno tych w nich żyjących, jak i młodych ludzi zafascynowanych retro. W takim stylu można urządzić wiele pomieszczeń, nie tylko salon czy sypialnię, ale też kuchnię. Kuchnia w stylu retro to pomieszczenie pełne celowo "postarzonego" sprzętu i zdobionych mebli, na których znajduje się bogactwo ozdób z wybranej epoki. Styl ten nadaje się między innymi piekarnikom. 

Te w kolorze miedzianym to idealny wybór do retro-aranżacji. Pozbawione są one wyświetlacza i nieraz wszystkimi funkcjami w nich zarządza się ręcznie za pomocą mosiężnych pokręteł na froncie, które wyglądają bardzo elegancko. Nie oznacza to jednak, że retro piekarnik jest mniej nowoczesny od standardowego. Posiada wiele trybów pieczenia, zabezpieczenia przeciw oparzeniu czy ingerencji dzieci, timer, a nawet pokryty jest w środku łatwą w czyszczeniu emalią.

Taki piekarnik oprócz wielu przydatnych właściwości i trybów pracy posiada również niekwestionowane walory estetyczne. Może być wykorzystany w nieskończonej liczbie aranżacji, a jego miedziany kolor ożywi kuchenne wnętrze. Każdy, kto chce sprawić sobie oryginalny sprzęt, inny od wszystkich, a przy tym nie odstający nowoczesnym wnętrzem od reszty, powinien wybrać piekarnik w kolorze miedzianym oferowany przez wiele firm produkujących AGD. Nie tylko retro świetnie do niego pasuje. Można taki sprzęt wkomponować we wnętrze glamour, rustykalne czy kuchnię w stylu angielskim.

Dodaj komentarz

Monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Mikrofalówka w kolorze srebrnym jest często spotykana, natomiast ta w kolorze miedzianym zawsze mi się podobała.

@Tola
Dodano:
0
0

Mam dylemat, którą kuchenkę wybrać. Czy inox czy miedziana? Myślę, że miedziana nada kuchni takiego klimatu, bo kolor inox kojarzy mi się troszkę jakby z jakimś kosmicznym laboratorium.

Edyta
Dodano:
0
0

Mam kuchenkę w kolorze miedzianym. Wygląda świetnie, każdy mówi, że jest taka oryginalna i wygląda na ekskluzywną. Jej zaletą jest również to, że gdy nam się czasem nie chce sprzątać to prawie nie widać na niej plam. ;)


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
porada: Meble biesiadne
Hey there, I just found your site, quick question… My...
porada: Meble biesiadne
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
noclegi augustow https://www.noclegiwaugustowie.pl noclegi z...
Super poradnik.Bardzo pomocny mogę już zaoszczędzić na...
Mam kuchenkę w kolorze miedzianym. Wygląda świetnie, każdy...
Mam szklany okap kołyskowy. Wygląda niesamowicie ale jak dla...
Właśnie najgorzej jest z wyborem okapu do kuchni...