Zmywarka KERNAU KDI 6951

Zmywarka Kernau KDI 6951 tocicha i niezwykle funkcjonalna zmywarka pomoże uporać się nawet z bardzo zabrudzonymi naczyniami. Pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale i energię, gdyż należy do klasy energetycznej A++. Jest pojemna i posiada szereg istotnych w przypadku tego typu sprzętu funkcjonalności - jak chociażby opóźniony start, czy połowa załadunku. Jest to zmywarka do zabudowy z ukrytym panelem sterującym. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzęt jest praktycznie niewidoczny w zabudowie kuchennej.

 

 


FUNKCJA TABLETKI

Proponowane przez nas urządzenia są wyposażone w odpowiedni dozownik detergentów (tabletek), których zastosowanie konieczne jest do efektywnego oczyszczenia naczyń. Nie ma konieczności stosowania w zmywarkach kilku różnych detergentów, można zamiast nich użyć jednej, praktycznej w zastosowaniu tabletki.


OPÓŹNIONY START

Nie zawsze chcemy zmywarkę włączyć od razu, nierzadko zależy nam na uaktywnieniu jej w nieco bardziej odległym czasie. W przypadku naszych zmywarek start można opóźnić aż do 19 godzin.


NISKIE ZUŻYCIE WODY

Energooszczędność zmywarki jest tak samo ważna jak jej wydajność i skuteczność mycia naczyń. Nasze urządzenia zużywają zaledwie 9 litrów wody oraz 0,9 kWh przy oczyszczaniu 12 kompletów brudnych naczyń. Jest to znacznie mniej niż w trakcie standardowego ich mycia pod bieżącą wodą.


POŁOWA ZAŁADUNKU

Nie zawsze potrzebujemy myć całościowo komplet 12 naczyń, czasem jest ich nieco mniej. Można wówczas z powodzeniem zastosować opcję połowa załadunku i umyć te naczynia, które tego wymagają (z załadunkiem górnego lub dolnego kosza). Oszczędzamy przy tym zarówno wodę, jak i energię.


12 KOMPLETÓW

Nasze zmywarki posiadają standardową szerokość 60 cm i mogą pomieścić aż 12 kompletów różnych naczyń. Jeden komplet to talerz płytki oraz głęboki, talerz deserowy, szklanka, filiżanka, sztućce, kieliszek do wina. Zmywarki powstały z myślą o rodzinie i z pewnością pomieszczą dzięki przestrzenności wszystkie konieczne do umycia naczynia.