Sypialnia w naturalnym stylu

Sypialnia w stylu naturalnym charakteryzuje się meblami oraz dodatkami wykonanymi z drewna oraz z naturalnych materiałów. Aby stała się ona bardziej urozmaicona i oryginalna powinniśmy zastosować kontrasty.Sprawdzonym rozwiązaniem są jasne, pastelowe odcienie ścian w połączeniu z ciemnymi meblami. W sypialni w stylu naturalnym człowiek czuje się zrelaksowany i wypoczęty. Dla wielu osób styl ten kojarzy się z stylem "wiejskim" co nie ma nic wspólnego z odpowiednio zaaranżowaną sypialnią. 
Meble powinny mieć prostą formę, bez finezyjnych zakończeń. Idealną ozdobą podłogi będzie mały dywan. Kolejną rzeczą jest skupienie się na dodatkach, do jakich zaliczyć można zdobioną lampkę nocną lub budzik na szafce nocnej. 
Biel stanie się przytulna w połączeniu z ciepłymi tonami beżu lub brązu. Wygodne, duże łóżko powinno znajdować się na środku pomieszczenia. Warto oprócz tradycyjnej lampy, rozjaśnić pomieszczenie lampami bocznymi, które dadzą uroku. Jeżeli masz możliwość, możesz również umieścić w swojej sypialni kominek, który z pewnością wprawi Ci w dobry nastrój w długi, zimowy wieczór.