Meble - wszystko o meblach i meblarstwie DomiogrodAranżacja ogrodu Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Aranżacja ogrodu

Aranżacja ogrodu

Pomysłów na aranżację ogrodów jest wiele, jednak pamiętaj, aby dopasować ogród do wielkości oraz kształtu domu, a także stylu domu. Warto wydzielić sobie miejsce na kącik wypoczynkowy, kącik grillowy, czy też swój niepowtarzalny zakątek z roślinami czy oczkiem wodnym. Na kostce możesz ustawić meble ogrodowe, które mogą być bardzo nowoczesne, jak również przytulne, drewniane.

 


Nie zapomnij również o akcesoriach meblowych. Bardzo ważne jest prawidłowe oświetlenie ogrodu, które doda uroku w letnie wieczory. Przemyśl również jakie kwiaty chcesz posadzić. 
Warto, aby były one pozadzone nieco dalej, niż zaraz obok mebli ogrodowych, ponieważ zbyt duża ilość zapachów z kwiatów może nie wpływać komfortowo podczas rodzinnego grillowania. 
Pamiętaj, aby nie było zbyt dużo dekoracji ogrodowych, które spowodują chaos i brak ładu. Nie będzie to wyglądało korzystnie, zwłaszcza jeżeli Twoja działka nie ma zbyt dużych rozmiarów. Czasami lepsza będzie prostota i minimalizm, które dodadzą szyku i klasy Twojemu ogrodowi.

Dodaj komentarz

Tomek
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ja zaaranżowałem na ogrodzie małą altankę z grillem, sprawdza się super na każdej imprezie. Dodatkowo podpiąłem pod nią prąd, więc moja żona jesienią często tam pracuje zdalnie.

Róża
Dodano:
0
0

Aranżacja ogrodu jest bardzo ważna. Przecież nie chcemy mieć za domem ogromnej połaci pustej trawy. Warto zasadzić kilka drzew najlepiej owocowych.


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
porada: Meble biesiadne
Hey there, I just found your site, quick question… My...
porada: Meble biesiadne
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
noclegi augustow https://www.noclegiwaugustowie.pl noclegi z...
Ja w dzieciństwie zawsze chciałem mieć schody i balustradę...
Ja nigdzie nie montowałam, ochraniaczy rogów lub...
porada: Okna PCV
Najważniejszą zaletą okien PCV jest energooszczędność....
Super pomysł.Idealne na spotkania rodzinne lub ze znajomymi.