Meble - wszystko o meblach i meblarstwie DomiogrodSchody w domu Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Schody w domu

Schody w domu stare schody drewniane

Poszukując swojego mieszkania albo domu zdarza się nam pomyśleć, że ciekawym rozwiązaniem jest mieć dwa piętra. Pozwala to na rozdzielenie życia prywatnego i towarzyskiego. Decydując się na takie rozwiązanie podczas urządzania swoich czterech kątów trzeba wybrać stylistykę aranżacji, a co za tym idzie odpowiednio dobrane schody.


Obecnie producenci prezentują bardzo dużo wzorów, które pozwalają wybrać odpowiedni styl. Możemy zdecydować się na schody o podstawie z betonu albo w całości wykonane z drewna. W przypadku kupna gotowego lokum decyzja ta jest podejmowana za nas z góry, ale możemy jeszcze wpłynąć na kolorystykę. Drewno, dzięki swojej różnorodności, daje nam wiele możliwości. Tak jak wybieramy meble i ich styl, tak samo możemy dobrać schody odpowiadające naszym wyobrażeniom. Dobierając poręcze także nie musi się ograniczać. Możemy pozostać przy drewnie albo zdecydować się na metalowe wykończenia.

W dzisiejszych czasach projektanci stworzą wizualizację zgodnie z naszymi wytycznymi i przed dokonaniem wyboru będziemy mogli sprawdzić ostateczny wygląd. Wprowadzenie dodatkowych poprawek będzie przebiegało pod nadzorem profesjonalisty i unikniemy zbędnych nerwów.

Dodaj komentarz

Olek
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Schody w domu powinny być stabilne i nie śliskie, z poręczą na którą da się bez problemu oprzeć. Trzeba patrzeć przyszłościowo, nie wiadomo czy za rok dwa nie złamiemy nogi albo na starość nie będziemy mogli poruszać się o własnych siłach.

Weronika
Dodano:
1
0

Schody to teraz niemal element wystroju. Podoba mi się to, że można pod nimi zrobić zabudowane szafki, jest to dobra oszczędność miejsca.

Darek
Dodano:
1
0

Ja mój dom wybudowałem właśnie z piętrem, aby oddzielić sypialnie od przestrzeni, gdzie chodzą goście i pies. Schody były właśnie najtrudniejsze do zaprojektowania, nawet dla doświadczonego projektanta. Przecież musiały spełnić moje wymagania ;)


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at...
porada: Meble biesiadne
My name’s Eric and I just came across your website -...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
Tak wiele różnorodnych materiałów na dach a ludzie tylko...
Nie wiedziałam, ze styl glamour charakteryzuję się grą światła...
Gdy ma się ogród za domem to aż grzech nie posiadać mebli...
Ja wolę jednak nowoczesne, skandynawskie salony. Z czasem same...