Meble - wszystko o meblach i meblarstwie DomiogrodUtalentowane dzieci Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Utalentowane dzieci

Utalentowane dzieci

Czy nasz maluch to mały Pablo Picasso ? A może ktoś bardziej w stylu Beethovena albo kolejna mała Beyonce ? Jeżeli tak, to mamy ogromne szczęście, ponieważ nasze dziecko jest bardzo utalentowane! Także w takim przypadku powinniście coś zrobić, nie sądzicie ?


Wsparcie rodziców

Wspieranie dziecka w takich kwestiach życiowych jest bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze, ponieważ to co wy - rodzice z tym zrobicie, wpłynie na całą przyszłość waszej pociechy. Jeżeli zdarzy się niestety tak, że nie wyślecie swojego dziecka na żadne pozalekcyjne zajęcia, to może mieć o to do was żal w przyszłości, że jego talent został zmarnowany i będą twierdzić, że już są za starzy, żeby coś więcej już z tym zrobić i będą nieoszlifowanymi diamentami.

Dodaj komentarz

~Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Uważam, że warto zapisywać dzieci od małego na jakieś pozalekcyjne zajęcia.Trzeba rozwijać talenty.Oczywiście nic na sile w późniejszym wieku dziecko samo zdecyduje czy chce dalej w tym kierunku rozwijać.Także z umiarem bo dziecko powinno mieć czas wolny na zabawę i inne przyjemności.

Karina
Dodano:
0
0

Ja od zawsze lubiłam muzykę, mam do tego dryg... Cały czas mam żal do rodziców, że nie zapisali mnie na zajęcia muzyczne, które były za darmo.... Teraz ciężko jest mi się uczyć samej gry na fortepianie lub na perkusji.

Krzysztof
Dodano:
0
0

Gdy tylko zauważyłem, że mój syn bardzo chętnie podchodzi do zabawy instrumentami i potrafi równo wystukiwać rytm, od razu zapisałem go na muzyczne zajęcia. Lubi je bardzo, bo czuje, że jest w tym dobry. Staramy się z żoną jednak nie naciskać na ilość ćwiczeń muzycznych albo na dawanie występów, aby nie zraził się do tak wspaniałego hobyy.

Iza
Dodano:
0
0

Uważam, że najważniejszy jest wybór przedszkola, w którym dziecko będzie mieć zajęcia pobudzające jego kreatywność.


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at...
porada: Meble biesiadne
My name’s Eric and I just came across your website -...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
Mamy duży wybór stylów, w których można urządzić pokój,aż...
Super, że można ją już wykorzystać w szerszym zastosowaniu.
Jeżeli ma się dużą działkę to jak najbardziej polecam budować...
Taka grzechotka to świetny pomysł dla niemowlaka, przyciąga...