Boho w sypialni

Boho to niezwykle modny styl w aranżacji wnętrz. Czerpie on inspiracje z kultury hipisowskiej, czyli dokładnie z lat 60 XX w. Łączy w sobie wiele nie pasujących do siebie na pierwszy rzut oka wzorów, kolorów i mebli. Jest to doskonały sposób na urządzenie ciekawej sypialni, jak również wielu innych wnętrz.


 

Sypialnia musi być pomieszczeniem przyjaznym, ciepłym i oczywiście bardzo funkcjonalnym. Jeżeli urządzamy ją w stylu boho, to powinna też być bardzo kolorowa. Warto zastosować w niej wiele wzorów kwiatowych i etnicznych, które nierozerwalnie łączą się z boho.

Podstawowy element wyposażenia każdej sypialni to oczywiście łóżko. Ciekawym pomysłem na zaaranżowanie sypialni w stylu boho będzie więc łóżko VERONICA dostępne w ofercie mebli Resmar. Jest to niezwykle wygodne i przestronne łoże, które będzie idealnie spełniać swoją funkcję, a ponadto ożywi doskonale aranżację sypialni. Aby jeszcze bardziej wpasowało się w styl boho, wystarczy ułożyć na nim charakterystyczne dla tego stylu kolorowe poduszki we wzory.

Łóżko VIOLETTA również sprawdzi się w tak stylowej sypialni. Jest ono bardzo duże, a przede wszystkim zapewnia najwyższy komfort wypoczynku. Wyróżnia się swoim niepowtarzalnym wyglądem, który wręcz zachwyca. Idealnie sprawdzi się w przestronnej sypialni boho. Łóżko to wykonane zostało z materiałów wysokiej klasy – przede wszystkim z litego drewna, dzięki czemu jest to konstrukcja bardzo solidna i stabilna. Łózko VIOLETTA z pewnością zadowoli nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. Styl boho w sypialni to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie zadowalają się tradycyjnymi aranżacjami. Taka sypialnia będzie zachwycać każdego, kto ceni sobie wysoką klasę. Aby kompozycja sypialni była spójna, poza meblami można dobrać do wnętrza dywany, firanki i akcesoria w stylu boho.