Fotel wypoczynkowy do salonu

Wygodny fotel do salonu nie tylko powinien gwarantować użytkownikowi ponadczasowy komfort wypoczynku, ale również znacznie wzbogacać aranżację danego wnętrza. Na fotelu wypoczynkowym można się zdrzemnąć, zasiąść z filiżanką kawy lub herbaty, jak również spędzić czas z ciekawą książką. Wspomniana bryła będzie świetnym uzupełnieniem kanapy w kąciku wypoczynkowym lub wręcz przeciwnie sprawdzi się jako samodzielny element wyposażenia w przestrzeni prywatnego gabinetu, czy prywatnej biblioteczki. Nowoczesne fotele, które nieustannie zyskują na popularności, wyróżniają się szerokim oraz wygodnym siedziskiem, jak również miękkimi podłokietnikami i wyprofilowanym oparciem. 


Zgrabny fotel do salonu powinien posiadać odpowiednie wypełnienie, jak i być tapicerowany wysokogatunkową tkaniną, skórą ekologiczną lub skórą naturalną. Fotele wykończone w nowoczesnej stylistyce w perfekcyjny sposób łączą ponadczasową estetykę z wysoką funkcjonalnością — można wybierać wśród prostych konstrukcji, gładkich lub wzorzystych materiałów obiciowych, jak i obłych kształtów czy geometrycznych form. Nowoczesne fotele stworzą w mieszkaniu atmosferę przytulności oraz ciepła — często są uzupełnione o funkcję relaksu, która pozwala na rozłożenie podnóżka oraz oparcia do pozycji półsiedzącej.

Mebel wypoczynkowy BASIC to fotel, który wykonany jest w innowacyjnej formie z wysokiej jakości materiałów — nie tylko podkreśli estetykę pomieszczenia, ale również znacznie zwiększy komfort wypoczynku. Wspomniany model tapicerowany jest skórą naturalną oraz skórą ekologiczną, co związane jest ze zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne — taki materiał jest również łatwiejszy do czyszczenia, nie mówiąc o tym, że prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Ciekawym elementem zwiększającym walory użytkowe jest regulowany podgłówek, który można dopasować bezpośrednio do użytkownika. Odpowiednio dobrany fotel sprawi, że zmęczone ciało szybciej się zregeneruje i bez wątpienia zyskasz dobry humor.