Narożniki welurowe

Poszukujesz wysokiej jakości mebli do zaaranżowania nowoczesnej przestrzeni wypoczynkowej, która zarazem jest przestrzenią reprezentacyjną? Salon to miejsce wysoce estetyczne, które jednak powinno charakteryzować się zwiększoną praktycznością i funkcjonalnością. W salonie nie może zabraknąć zestawu wypoczynkowego, na którym usiądziemy z rodziną przy filiżance kawy, oglądniemy film lub przeczytamy ulubioną książkę, a także udamy się na popołudniową drzemkę po ciężkim dniu.


strefa relaksu

Jedną z opcji mebli wypoczynkowych, na którą warto zwrócić uwagę, są narożniki welurowe — idealnie sprawdzą się w przestrzeni nowoczesnej, loftowej oraz industrialnej. Welurowa tkanina, którą jest tapicerowana ergonomiczna konstrukcja narożnika, nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również jest miła i przyjemna w dotyku. Welurowy narożnik maksymalnie wpłynie na wygląd salonu poprzez nadanie mu niebanalnego, wręcz eleganckiego i luksusowego charakteru. Praktyczny mebel, jakim jest narożnik, idealnie dopełni przestrzeń salonu lub pokoju dziennego. Niezwykle często narożniki posiadają wbudowaną funkcję spania, która umożliwia rozłożenie go do komfortowej powierzchni spania, a także są wyposażone w pojemne schowki na pościel oraz inne akcesoria, które niekoniecznie muszą znajdować się na widoku.

styl i elegancja

Welurowe narożniki pozwolą na całkowite odprężenie — można się w nich wygodnie rozsiąść, a nawet udać na drzemkę. Większość narożników wpisze się jednakowo do salonu o małej lub dużej powierzchni użytkowej, dlatego z pewnością wkomponują się do wybranego przez ciebie wnętrza. Meble są dostępne w różnorodnych kształtach — prostym, w kształcie litery L lub litery U, a także szerokiej gamie kolorystycznej tkaniny obiciowej, co pozwoli dobrać odpowiedni model. Nowoczesne narożniki umieszczone są na zgrabnych nóżkach zapewniających odpowiednią stabilność meblowi oraz pełniących funkcję dekoracyjną. Rozkładane narożniki welurowe to również kwintesencja wysokiej estetyki — często są pikowane oraz dekoracyjnie przeszywane, dzięki czemu przyciągną wzrok nawet najbardziej wymagających użytkowników.