Skórzane sofy

berlin-1571046-1920.jpg

Od wielu lat prawdziwą furorę na rynku meblowym robią wysokiej klasy zestawy włoskie, a wśród nich stylowe sofy włoskie, które są bardzo trwałe, mocne, solidne oraz wytrzymałe na uszkodzenia.
Zdecydowanie większą ich zaletą jest natomiast ogromna estetyka, sprawiającą, iż ten rodzaj elementów wyposażenia wnętrz znakomicie nadaje się praktycznie w każdym jednym miejscu - począwszy od tradycyjnego salonu w domowym zaciszu czy to w bloku, domku jednorodzinnym bądź szeregówce, jak także w gabinetach lub kancelariach i elegancko zaaranżowanych biurach.

 


 

Sofy włoskie odznaczają się wysoką jakością materiałów, z jakich są one tworzone. 
By zagwarantować konsumentom maksymalną niezawodność nabywanego przez nich asortymentu, przed wypuszczeniem zestawów na rynek odbywa się ich szczegółowe testowanie.          
W pierwszej kolejności sprawdzana jest odporność na tarcie co polega na poddawaniu próbki stosowanej przy wytwórstwie mebla skóry przecieraniu za pośrednictwem tłoczącej rolki oraz namoczonej w specjalistycznym roztworze alkalinowym podkładki.

Dodatkowo fragment skóry jest testowany w wysokich temperaturach co ma pozwolić na zobrazowanie tego, co stanie się z sofą w przypadku gwałtownego zadziałania ciepłem, na przykład w wyniku nasłonecznienia lub wyjątkowo gorących warunków panujących wewnątrz danego pomieszczenia. Tak szczegółowa kontrola reakcji skórzanych sof włoskich na rozmaite czynniki pozwala na poprawę procesu wytwórczego.

Dodaj komentarz


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at...
porada: Meble biesiadne
My name’s Eric and I just came across your website -...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
Najlepsze w tapicerowanych fotelach czy kanapach jest to, że...
Jest wiele stylów, w których możemy urządzić nasz dom.Retro...
Bardzo dużo się dowiedziałam z tego artykułu o stylu...
porada: Meble używane
Ja lubię się wymieniać lub kupować używane dzięki temu...