Szafa jednodrzwiowa — bieliźniarka, funkcjonalny mebel

Wolnostojąca szafa jednodrzwiowa to wysoka, aczkolwiek wąska konstrukcja, która uzupełni przestrzeń zaaranżowaną przy pomocy regałów oraz komód — stworzy z nimi jednolity zestaw zabudowy wnętrza. Na rynku dostępne są ogromne ilości szaf — w odmiennych designach (nowoczesnym, klasycznym, industrialnym) oraz o odmiennym rozłożeniu szuflad, szafek oraz otwartych wnęk, a także ilości drążków. 


praktyczna szafa

Nowoczesna szafa jednodrzwiowa to ciekawe rozwiązanie do niewielkich przestrzeni użytkowych, ponieważ swoją konstrukcją nie powinny przytłoczyć pomieszczenia, jednocześnie gwarantują sporo miejsca do organizacji przedmiotów codziennego użytku (zależnych od przeznaczenia danego pomieszczenia) https://www.mebleada.pl/sklep/polszafy.html Wspomniany model szafy będzie praktycznym miejscem do przechowywania ubrań, akcesoriów, a także innych osobistych przedmiotów. Oczywiście oprócz ponadprzeciętnej funkcjonalności, szafa powinna również dopasować się do designu stworzonej aranżacji — powinna go podkreślać lub wprowadzić do niego element kontrastujący.

design

Wygląd szafy jednodrzwiowej w dużej mierze zależy od Państwa gustu, jednakże warto zadbać o to, aby mebel współgrał z estetyką całego pomieszczenia. Na rynku dostępne są szafy o prostych i regularnych kształtach, a także stonowanej kolorystyce — wpasują się one przede wszystkim do surowych i minimalistycznych wnętrz, natomiast jeżeli pragniesz zaaranżować przestrzeń klasyczną, warto postawić na dekor ciepłego drewna z widocznym usłojeniem oraz luksusowymi przeszkleniami i rzeźbieniami. Szafy jednodrzwiowe różnią się od siebie pod względem oferowanej funkcjonalności — każda dostępna jest w innym układzie półek, co pozwoli na odpowiednią organizację w wybranych przestrzeniach, np. pokoju młodzieżowym, łazience, garderobie lub salonie. Tzw. półszafy pozwalają na zmieszczenie w nich dużej ilości przedmiotów, jednocześnie nie zajmują zbyt dużo przestrzeni użytkowej.