Wybieramy komodę do salonu

Komoda to mebel, który dostępny jest w różnorodnych rozmiarach, a także stylach związanych z jego wykończeniem — nawet w małym pomieszczeniu nie zajmie dużo miejsca, a stworzy przestrzeń funkcjonalną i nadzwyczaj pojemną. Komody są dostępne w wersji pionowej lub poziomej — wyposażone są w dużą ilość szuflad, szafek, wnęk oraz półek, które idealnie nadają się do przechowywania dokumentów, akcesoriów, zastawy stołowej, a także ciuchów i bielizny. Komoda to nie tylko pojemne wnętrze, ale również spory blat, na którym można ustawić telewizor, a także elementy dekoracyjne, które podkreślą stylistykę aranżowanej przestrzeni. 


zalety białej komody

We wnętrzu nowoczesnym idealnie sprawdzi się biała komoda stojąca, która nie przytłoczy wnętrza, wręcz je wizualnie powiększy oraz rozjaśni. Biała komoda wprowadzi do przestrzeni salonu aspekt przytulnego ciepła. Należy pamiętać, że salon to przestrzeń, która nie tylko powinna sprzyjać wypoczynkowi, ale również jest on wnętrzem reprezentacyjnym, do którego zapraszamy przyjaciół oraz rodzinę w celu spędzenia wspólnego czasu. Komoda pomoże Ci wprowadzić do salonu porządek, a także znaleźć odpowiednie miejsce dla niemal każdej rzeczy.

wielofunkcyjny mebel

Komoda jest wysoce estetycznym, a zarazem praktycznym w codziennym użytkowaniu elementem wyposażenia przestrzeni, dlatego, aby służyła nam przez kilka lat, powinna być wykonana z wysokogatunkowych materiałów. Współczesne komody zazwyczaj wykonane są z płyty MDF, litego drewna, a także ze szkła hartowanego. Z poszczególnymi materiałami związana jest szeroka paleta kolorów oraz dekorów, dzięki czemu do salonu można wybrać mebel w różnych stylach i przedziale cenowym. Jeżeli poszukujesz komody do małego pomieszczenia, warto zdecydować się na model wiszący, który nada przestrzeni lekkości, a także ułatwi sprzątanie. Atrakcyjnym elementem wyposażenia salonu z pewnością będzie komoda z oświetleniem LED, która często jest opcją dodatkową. Oświetlone są zazwyczaj przeszklone części komody, co pozwala na wyeksponowanie cennych dekoracji, natomiast za zamkniętymi frontami znajdują się przedmioty codziennego użytku.