Meble - wszystko o meblach i meblarstwie Dom i OgródWybór mebli do pokoju dziecka Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Wybór mebli do pokoju dziecka

berlin-1571046-1920.jpg

Wybór mebli do pokoju dziecka to niezwykle ważna decyzja. Dzieci szybko rosną, zmieniają im się zainteresowania oraz gust, warto więc zainwestować w taki zestaw mebli, który będzie zmieniał się razem z nimi. Priorytetem jest oczywiście zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu z chęcią będzie ono przebywało w swoim pokoju.


uniwersalne rozwiązania

Zadbajmy o uniwersalność wyposażenia pokoju, dopasujmy jednak całość do wieku dziecka, nie zapominając o jego podstawowych potrzebach. Niemowlakowi zapewnij bezpieczne łóżeczko z pionowymi szczebelkami, maluchowi w wieku 3-4 lat udostępnij zabawki, które będą wspomagały jego rozwój, natomiast dziecku w wieku przedszkolnym koniecznie wstaw do pokoju biurko. Urządź pokój dziecka tak, by podobał się przede wszystkim dziecku - to ono będzie spędzać tam najwięcej czasu.

pokój superbohatera

Każdy maluch pragnie mieć pokój z motywem swojej ulubionej kreskówki, bajki, komiksu czy z superbohaterem na ścianie, który zawsze będzie stał na straży jego bezpieczeństwa, natomiast nie zawsze rodzice są w stanie zgodzić się na taki pomysł. Dzieje się tak mianowicie dlatego, ponieważ zakup tapety z superbohaterami, pomimo tego, że jest świetnym pomysłem, to nie jest to zbytnio wydajna decyzja. Często zgadzamy się na takie decyzje, bo kochamy swoje pociechy, ale za kilka lat lub nawet za kilka miesięcy istnieje możliwość, że im się to odmieni i zmienią swoje zdanie, ponieważ Clark Kent już nie wystarcza im jako ich odwieczny obrońca, a teraz będzie to Kapitan Ameryka i pozostaje problem - co więc zrobić z tapetą na ścianach ?
 

Co zrobić z naklejkami na meblach?

Ciężko w takiej sytuacji powiedzieć, nic innego nam nie pozostaje jak zakup nowych, dlatego jeżeli mamy inwestować w superbohaterów, to mamy dobrą opcję, taką jak, zakup pościeli z ulubioną postacią dziecka, gdyż nie okłamujmy się, jest to o wiele tańsze niż zakup nowej farby do ściany i przemalowanie pokoju.

Dodaj komentarz

Wiktoria
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Pokoje moich dzieci są dość klasyczne, mają białe meble. Zdecydowałam się na zakup fototapety do ich pokojów, mam nadzieję że ten pomysł się im spodoba.

Ela
Dodano:
0
0

Synek marzył o tapecie z postaciami bajek, na szczęście kupno pościeli i naklejek załatwiło sprawę. Dziękuję.

~Maja
Dodano:
0
0

Posłuchałam porad z tego artykułu i urządziłam pokój dziecku, dokładnie tak jak sam sobie wymarzył. Dzięki temu uwielbia spędzać tam każdą wolną chwilę.

Benia
Dodano:
0
0

Zgadzam się z tą poradą.Dzieci szybko rosną, a ich upodobania się zmieniają.


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at...
porada: Meble biesiadne
My name’s Eric and I just came across your website -...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
online cialis dream pharmaceutical https://bestadalafil.com/ -...
Wiadomo że meble najlepiej dokupywać na bieżąco
Można bajkowo wystylizować meble ale najlepiej kiedy dziecko...
Mam salon urządzony w stylu loftowym i uwielbiam w nim...