Aranżacja małego mieszkania

Dysponujesz mieszkaniem w bloku. Posiadasz niby trzy pokoje, kuchnie, niewielki przedpokój oraz toaletę i łazienkę. Niby wszystko jest ok ale dla kilkuosobowej rodziny takie rozlokowanie pomieszczeń niekoniecznie jest wygodne i w pełni przestronne. Zazwyczaj największy problem stanowi łazienka. Dlaczego? Otóż dlatego, że spośród wszelkich innych pomieszczeń łazienka zazwyczaj jest po prostu najmniejsza.


W takich sytuacjach nie musisz jednak gnieździć się w malutkiej i ciasnej łazience – wówczas z pomocą rusza bowiem projektant wnętrz, który doskonale zna się na rzeczy i od razu doradzi Ci co i jak urządzić, aby rzeczywiście malutka łazienka optycznie wyglądała na znacznie większą.
Uwierz, że są do tego specjalne triki, które naprawdę działają!
Przykładem numer jeden może być umieszczenie w łazience regalików, które są cienkie, ale także i długie. W ten sposób upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu – z jednej strony będziemy swobodnie pakować do owych regalików przeróżne kosmetyki, środki czystości, lekarstwa czy inne preparaty chemiczne, z drugiej natomiast to, że wybierzemy akurat długie i cienkie półeczki będzie sprawiało wrażenie, że nasza łazienka jest o wiele dłuższa niż faktycznie jest. 
Numer dwa stanowią praktyczne szafeczki pod umywalką. Takie rozwiązanie jest znakomite bowiem oszczędzamy miejsce. Regał tego typu skonstruowany jest bowiem tak, aby oplatał odpowiednio umywalkę jednocześnie sięgając bezpośrednio pod nią. W ten sposób regał nie wystaje poza długość i wielkość umywalki, ale również nie jest mały. Dzięki temu można w nim śmiało umieszczać wszelkiego rodzaju pojemniki, pudełka i akcesoria.