Meble - wszystko o meblach i meblarstwie PoradyWojaże z bobasem Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Wojaże z bobasem

Wojaże z bobasem

Perspektywa dłuższej podróży z dzieckiem u boku może wydawać się nieodpowiedzialna oraz przyprawiać świeżo upieczonych rodziców o mdłości. Czy słusznie ? Otóż nie, gdyż podróż samochodem może być dla malucha równie komfortowa co dla reszty pasażerów.


Komfort podróżowania

Dopasowany oraz komfortowy fotelik dziecięcy powinien ulokowany zostać na tylnym siedzeniu samochodu, gdyż umiejscowione w przedniej część automobilu poduszki powietrzne prowadzić mogą do tragicznej sytuacji. Karmienie dziecka podczas podróży samochodowej również nie stanowi kwestii problematycznej. Niezależnie od rodzaju przyjmowanego przez dziecko pokarmu, należy pamiętać o tym, by spożywało je ono wyłącznie podczas postojów, gdyż podskakiwanie auta oraz hamowanie, sprawić mogą, że kruszyna się zakrztusi. Do niezbędnych w każdej tego pokroju podróży przedmiotów zaliczać się będą: koc, ubranka na zmianę, podstawowe leki oraz zabawki, które umilą bobasowi podróż.

Zabrane do wnętrza samochodu zabawki powinny być miękkie, gdyż twarde przedmioty mogą podczas wypadku zamienić się w zagrażające bezpieczeństwu małego podróżnika przedmioty. Dodatkowy komfort są w stanie zapewnić dziecku przeciwsłoneczne nakładki na szyby, które chronią malucha przed rażącymi w oczy promieniami. Podróż z dzieckiem nie musi zatem okazać się czymś problematycznym oraz niekomfortowym, może stać się bowiem wspaniałym wręcz doświadczeniem, którego wspomnienie będzie wesołe oraz pełne pozytywnych emocji.

Dodaj komentarz

~Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Uważam,że dużo zależy od dziecka.Z takim, które tylko śpi można podróżować.Oczywiście trzeba na to przeznaczyć więcej czasu gdyż dziecko trzeba nakarmić czy przebrać.

Ewa333
Dodano:
0
0

My z mężem bierzemy nasze czteroletnie bliźniaczki w tym roku na wakacje i zobaczymy jak to będzie.

Karolina
Dodano:
1
0

Ja jednak z mężem zaczekam na branie dzieci na wakacje... Gdy chcemy wyskoczyć gdzieś zostawiamy dzieci u moich rodziców.

Robert
Dodano:
1
0

Wyjazd z dwulatkiem gdziekolwiek nigdy się nie uda... Jak dla mnie była to męczarnia.


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at...
porada: Meble biesiadne
My name’s Eric and I just came across your website -...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
Do niewielkich wnętrz doskonale pasuje styl nowoczesny i...
Projektowanie wnętrz nie wychodziło mi zbyt dobrze, więc...
Nie wyobrażam sobie kupować mebli do kuchni nie na wymiar......
Cool website! My name’s Eric, and I just found your site -...