Wybieramy praktyczną i elegancką szafkę na buty

Buty to części garderoby, których często mamy naprawdę dużo. Osób, które posiadają tylko kilka par butów jest znacznie mniej niż tych, którzy lubią mieć inne buty na każdą okazję. Jeżeli jesteś miłośnikiem obuwia i lubisz mieć pod ręką kilka ich par, z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak je przechowywać. Buty sezonowe trzymamy najczęściej schowane w szafach. Jednak obuwie, które nosimy w danym momencie najczęściej, staramy się przechowywać w przedpokoju w miejscu, do którego zawsze możemy sięgnąć.


Oryginalna szafka z klapami

Jeśli nie chcesz lub nie lubisz trzymać butów na widoku, powinieneś zainwestować w estetyczną i pojemną szafkę na buty. Jednym z częściej wybieranych modeli jest szafka w formie słupka z przegrodami umieszczonymi jedna nad drugą. Takim właśnie produktem jest praktyczna szafka na buty Ole z oferty sklepu Resmar. Mebel posiada troje drzwi otwieranych od góry. Każda z półek zmieści dwie pary butów.Szafka ma niewielki rozmiar i doskonale sprawdzi się w przedpokoju o niewielkim metrażu. Produkt został wykonany z solidnych płyt meblowych i jest ozdobiony estetycznymi uchwytami. Produkt świetnie będzie się prezentował w przedpokoju urządzonym w jasnych odcieniach.

Szafka z ławeczką

Drugim, najczęściej wybieranym modeli szafki na buty jest mebel w formie ławki ze schowkiem. Resmar ma w ofercie np. ciekawą szafkę na buty z siedziskiem Tosca. Mebel ma ciekawe, niskie nóżki i tapicerowane siedzisko. Drewniana szafka to doskonały wybór do przedpokoju o białych lub kremowych i szarych ścianach. Drewno optycznie ociepla wystrój i dodaje mu przytulności. Wygodne siedzisko ułatwi zdejmowanie i zakładanie obuwia i będzie odpowiednim miejscem do ich przechowywania. Szafka została wyposażona w wygodne uchwyty, ułatwiające użytkowanie.

Stylowa komoda na buty

Wśród klientów dużą popularnością cieszą się także szafki na buty w formie komód. Meble tego typu prezentują się niezwykle stylowo i ozdabiają wnętrze. Szafka na buty Opus ze sklepu Resmar posiada trzy mniejsze szuflady oraz dwie szafki otwierane od góry. Stylizowana komoda doskonale będzie się prezentować w przedpokoju mieszkania urządzonego klasycznie lub elegancko. Solidny mebel ma stabilna konstrukcję i będzie doskonałym dopełnieniem dla pozostałych elementów kolekcji. Szafka na buty to mebel, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jeżeli szukasz estetycznego, a przy tym trwałego mebla do przedpokoju, z łatwością znajdziesz go w ofercie sklepu Resmar.