Meble - wszystko o meblach i meblarstwie PoradyZabudowa wnęk Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Zabudowa wnęk

Zabudowa wnęk

Kupując mieszkanie lub budując dom każdy człowiek ma jakieś wyobrażenie o tym, jak te miejsca będą wyglądały w przyszłości. Każdy chciałby mieć też w nich jak najwięcej miejsca, żeby mieć większe pole manewru w razie ewentualnych zmian wystroju wnętrza w przyszłości. Takie dodanie wnętrzom dodatkowej powierzchni, może się odbyć na przykład dzięki zabudowie wnęk. Najbardziej popularnym i równocześnie chyba najciekawszym sposobem na to jest zrobienie w tym miejscy szafy lub garderoby.


W każdym domu jest mnóstwo rzeczy, które trzeba gdzieś trzymać, a jeżeli brakuje na to odpowiedniego miejsca, szybko zaczyna robić się bałagan, z którym trudno się walczy, ponieważ niektórych rzeczy po prostu nie można wyrzucić, a z innymi trudno się rozstać ze względu na ich wartość sentymentalną. Dlatego też zabudowa wnęk daje tyle ciekawych możliwości i szans na odświeżenie wnętrza, które już dobrze znamy. Są to miejsca, które zazwyczaj trudno do czegokolwiek wykorzystać, a poukładanie w nich rzeczy, które do tej pory nie miały dla siebie właściwego miejsca i zamkniecie ich tam, żeby nie przeszkadzały, jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem. Ważne jest też to, że przy takich działaniach pomieszczenia nie tracą na wyglądzie, a nawet wręcz przeciwnie, mogą wiele na tym zyskać. Ładne drzwiczki, które pasują do wnętrza zawsze wyglądają lepiej niż kawałek pustej ściany, przy którym trudno cokolwiek postawić tak, aby wyglądało to ładnie. Zabudowa wnęk, np. w kuchni  daje więc wiele możliwości możliwych nie tylko do wykorzystania w kwestiach praktycznych, ale także estetycznych. Osoby, które decydują się na takie rozwiązania w swoich domach, nie żałują tej decyzji.

Dodaj komentarz

Kazimierz
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ja w taki sposób zabudowałem przestrzeń w kuchni nad wiszącymi szafkami. Mam bardzo wysoką kuchnie a szafki nie dosięgają do sufitu, więc wmontowałem tam jedną długą dechę, która idealnie sprawuje się jako półka na wina, ozdoby, kwiaty itd

Żaneta
Dodano:
0
0

Ja uwielbiam takie rozwiązania, gdy kupiliśmy z mężem dom to miał on właśnie dużo takich miejsc "na szafkę". Przykładowo taka wnęka obok komina. Zamiast kupować szafkę na wymiar, wmontowaliśmy półki i tło ściany pomalowaliśmy ciemniejszą farbą, do tego LEDy i efekt niesamowity.

Renata
Dodano:
0
0

Najlepsze miejsce do zabudowy to wnęka pod schodami. Dawniej zbierały mi się tam kurze, pająki i porozwalane buty, Teraz jest tam elegancka szafka na buty, odkurzacz, środki czystości i pralkę.


Zobacz inne publikacje o meblach

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

pokoje w Augustowie https://www.pokoje-w-augustowie.online...
porada: Meble biesiadne
Hey there, I just found your site, quick question… My...
porada: Meble biesiadne
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
noclegi augustow https://www.noclegiwaugustowie.pl noclegi z...
porada: Wybierz rolety
Rolety to praktyczniejsze rozwiązanie od zasłon... Mniej...
Ja nie wiem jak wybrać okap kuchenny
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Trzeba dbać o ząbki dziecka i to bardzo, pamiętam, że gdy...