Zakup mebli do domu

Urządzając swoje wymarzone mieszkanie nie musimy kupować drogich mebli, szczególnie w takiej sytuacji, gdy środki na ten cel są znacznie ograniczone. Jeśli kupujemy meble bezpośrednio od producenta, zapłacimy o wiele mniej niż w salonie meblowym, bo nie ponosimy kosztów marży. Innym sposobem na pozyskanie mebli są serwisy ogłoszeniowe, gdzie ludzie za niewielkie pieniądze odsprzedają swoje meble. Trzeba tylko zwrócić uwagę, czy meble są w ogólnie dobrym stanie.


skorzystaj z promocji

Warto tez się udać do komisów meblowych, w których za przyzwoite pieniądze kupimy czasem rzadko spotykane meble. Uwagę można tez zwrócić na ogłoszenia typu „oddam za darmo", gdzie jedynym kosztem, będzie tylko koszt przewozu sprzętów. 
Kolejnym sposobem na zakup tanich mebli są wszelkiego typu przeceny, rabaty, promocje i lubiane przez wszystkich wyprzedaże. W sezonie wyprzedaży meble z powodzeniem kupimy nawet 70 proc. taniej. Na ogół takie meble nie mają żadnych skaz, ani innych widocznych uszkodzeń. Kupując meble przez internet też można dużo zaoszczędzić, bo przecież odpadają opłaty za wynajem lokalu. 

nowe czy używane?

Każdy z nas ma inne potrzeby i inny gust i planując zakup mebli, część z nas wolałaby, aby meble były jednak nowe. Nic w tym dziwnego, ale skoro mając w perspektywie zakup mebli, zawsze pod uwagę trzeba brać trzy najważniejsze kryteria: względy estetyczne, cena i funkcjonalność. Sami musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, które z powyższych rozwiązań jest dla nas najlepsze i które pozwoli na nam stworzyć ciekawe wnętrze.