Zalety mebli kuchennych bez uchwytów

Kuchnia, a w szczególności kuchnia otwarta, to przestrzeń, w której spędzamy dużą część naszego wolnego czasu — tutaj przygotowujemy posiłki, a także spożywamy smaczne dania z naszą rodziną oraz przyjaciółmi. Przestrzeń kuchni powinna być odpowiednio zaaranżowana, aby była funkcjonalna i praktyczna w codziennym użytkowaniu, a zarazem charakteryzowała się estetycznym wykończeniem w stylistyce nowoczesnej lub nieco bardziej tradycyjnej.


nowoczesne rozwiązanie

Meble kuchenne z frezowanymi lub wpuszczanymi we fronty uchwytami to nie to samo, co kuchnie bez uchwytów — jeżeli pragniesz stworzyć całkowicie jednolitą powierzchnię, koniecznie musisz zastosować odpowiedni system otwierania szafek i szuflad. Najwięcej możliwości oferuje producent BLUM, w którego asortymencie dostępne są mechaniczne systemy otwierania, dzięki którym fronty otwierają się po naciśnięciu w odpowiednim miejscu.

zalety mebli bez uchwytów

Niewątpliwą zaletą mebli kuchennych bez uchwytów jest całkowicie gładka powierzchnia mebli — szczególnie w przypadku kuchni urządzonych w estetyce nowoczesnej lub minimalistycznej. Proste fronty bez frezów i uchwytów pozwolą Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy, a zarazem stworzyć spójne i harmonijne wnętrze. Jednym z plusów związanych z brakiem uchwytów do mebli jest fakt, że wraz z upływem lat, a także z nadmiernym użytkowaniem, uchwyty mogą się poluzować lub poodpadać. Fronty bez uchwytów w kuchni, które są otwierane na dotyk, charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i wygodą, które z pewnością doceni każda Pani domu. Kuchnie bez uchwytów są bardzo nowoczesne, eleganckie, a także wpisują się w aktualne trendy, natomiast ich otwieranie jest niezwykle wygodne, dlatego, jeżeli chcemy, aby kuchnia prezentowała się efektownie, warto zdecydować się na meble bez uchwytów.