Uniwersalna wersalka finka

Co to jest kanapa każdy wie. W większości domów stoi na honorowym miejscu w salonie. Służy domownikom do wypoczynku, a podczas wizyty gości można wygodnie się rozsiąść. Obecnie coraz częściej można ją też spotkać w miejscach publicznych. Tam gdzie firmom czy instytucjom zależy na wygodzie klientów oraz zewnętrznym wizerunku to wstawiają eleganckie wersalki umożliwiające wygodne oczekiwanie na swoją kolej.


Jakie kanapy możemy spotkać na rynku?
Stylowe, przeznaczone do prezentacji w salonie. Producenci tak modyfikują swoje produkty, że takie sofy także często mają możliwość rozłożenia albo posiadają wbudowane kontenery na pościel. Są one tak zbudowane, że ciężko nawet to zauważyć, ponieważ wtapiają się w całą konstrukcję. Rodziny wielodzietne inwestują w kanapy narożne, które mogą pomieścić nawet 10 osób. Do sypialni także można zakupić wersalkę typu Finka (podgląd). Są one proste i łatwe w użyciu. Nieskomplikowane mechanizmy składania pozwalają szybko przetransportować miejsce spotkań w sypialnię. Przeważnie takie meble mają pojemniki na pościel.

Projektanci i producenci cały czas wymyślają nowe wzory, kształty i kolory. Dzięki temu każdy znajdzie kanapę odpowiednią dla siebie.