Aranżacja ogrodu

Pomysłów na aranżację ogrodów jest wiele, jednak pamiętaj, aby dopasować ogród do wielkości oraz kształtu domu, a także stylu domu. Warto wydzielić sobie miejsce na kącik wypoczynkowy, kącik grillowy, czy też swój niepowtarzalny zakątek z roślinami czy oczkiem wodnym. Na kostce możesz ustawić meble ogrodowe, które mogą być bardzo nowoczesne, jak również przytulne, drewniane.

 


Nie zapomnij również o akcesoriach meblowych. Bardzo ważne jest prawidłowe oświetlenie ogrodu, które doda uroku w letnie wieczory. Przemyśl również jakie kwiaty chcesz posadzić. 
Warto, aby były one pozadzone nieco dalej, niż zaraz obok mebli ogrodowych, ponieważ zbyt duża ilość zapachów z kwiatów może nie wpływać komfortowo podczas rodzinnego grillowania. 
Pamiętaj, aby nie było zbyt dużo dekoracji ogrodowych, które spowodują chaos i brak ładu. Nie będzie to wyglądało korzystnie, zwłaszcza jeżeli Twoja działka nie ma zbyt dużych rozmiarów. Czasami lepsza będzie prostota i minimalizm, które dodadzą szyku i klasy Twojemu ogrodowi.